Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516301
Прогноз погоди
Розгляд питання про заборгованість
26 серпня 2009 року 17:25
 
Відбулося розширене засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 
      Відбулося розширене засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
     На засідання комісії були запрошені міська прокуратура, голова координаційної ради голів профспілок, голова обласної організації роботодавців, начальники управлінь праці та соціального захисту населення Богунської та Корольовської районних рад, керівники виконавчих органів міської ради, за якими закріплені підприємства-боржники з виплати заробітної плати.
     На порядку денному стояло питання погашення заборгованості із заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду України на підприємствах-божниках міста , а саме :
ЗАТ « Завод нестандартного устаткування» , 75 УНР “Укрвійсьбуд”, ВАТ “Вібросепаратор”, Житомирський інститут МАУП, КП “Агромолтранс”, Житомирське підприємство “Житомирторф”, ЗАТ “Сантехмонтаж”, Ремонтно будівельне підприємство протипожежних робіт , ВАТ “ Верстатуніверсалмаш” , СП “Інтернаціоналіст”, ВАТ “Житомирводбуд”, ТОВ “Забудовник”, КП “Верстатреммаш”, КВТ фабрика “Трикотажниця”, ПП “Свєтолюкс”, ДП “Промжитлобуд”, КП “Сніжинка”, ТОВ “Альфа – Буд – АБЗ” , ВАТ “Іскра”, ПП “Ампор” , ТОВ “Віка”.
В ході обговорення причин та перспектив своєчасної виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду України керівникам підприємств-боржників рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо погашення існуючої заборгованості та скласти графіки погашення заборгованості і надати їх до управління праці та соціального захисту населення міської ради .
Також, вирішено звернутися до міської прокуратури з проханням здійснити прокурорське реагування до керівників підприємств-боржників, які не вживають заходів по погашенню заборгованості із заробітної плати і сплати внесків до Пенсійного фонду України та ухиляються від співпраці з органами місцевого самоврядування.

Прес-служба Житомирськогї міської ради 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare