Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516308
Прогноз погоди
"Наші діти" малювали "Моє місто"
21 серпня 2009 року 18:14

17 серпня 2009 року стартував четвертий сезон денних дитячих таборів при об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків.  Табір був створеий в межах соціального проекту "Наші діти" громадської організації "До ладу".
    Життя дворових таборів насичене різноманітними видами діяльності. Безперечний плюс таких таборів – розташування їх у рідних дворах дітей. Харчуються діти вдома, а решту часу проводять у цікавих спільних заходах. У першій половині дня дитячі команди займаються за індивідуальним графіком роботи, а в другій – зайняті колективними іграми, змаганнями, які збирають усі дворові загони разом на культурних та спортивних майданчиках містаю.
   Діти безкоштовно відвідують виставки, музеї, кінотеатри, ігрові комплекси, засвоюють основи різних видів мистецтв, знайомляться з талантами своїх однолітків, вчаться дружити, цінувати час і життя.У рамках соціального проекту “Наші діти” 18 серпня 2009 року на вул. Михайлівській проведено конкурс малюнку на асфальті “Моє місто”. Дев’ять дворових загонів малювали своє бачення рідного міста. У малюнках було все: і мрії щодо чистоти та культури, які, як виявилось, переповнюють дитячі серця, і реальність, яка присутня на кожному кроці. Відвідала виставку “асфальтово-крейдових шедеврів” і міський голова Віра Шелудченко. Зі слів дітей, вона була найкращим експертом!

 

Після обіду на підлітків чекали різноманітні ігри на стадіоні агроекологічного коледжу, де вони, забувши про повсякденне життя, поринули у світ пригод та екстріму. Найбільше враження діти отримали від гри під назвою “Захват прапора”.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare