Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512948
Прогноз погоди
У Житомирі з’явиться перший в Україні кабінет футболу
19 серпня 2009 року 13:02

З 1 вересня 2009 року на базі загальноосвітньої школи №14 м. Житомира буде працювати спеціалізований клас по футболу. Ініціатива відкриття спортивного класу належить Громадському об’єднанню «Спортивний клуб «Легіон ХХІ» (м. Київ).

Як зазначив Почесний президент Спортивного клубу «Легіон ХХІ» Вадим Каганов, в Україні уже існує практика створення спеціалізованих класів по футболу, а ось кабінет футболу, який створений у Житомирі, перший.

До спеціалізованого класу мали змогу потрапити усі бажаючі діти, які показали гарні результати у спорті. На разі у клас записано 25 учнів.

До розкладу уроків спеціалізованого класу додатково введені футбольні тренування – 3 години щодня. Також передбачене дворазове харчування для учнів цього класу.

«Спеціалізований клас по футболу – це лише початок, - зазначив Вадим Калганов. – У майбутньому ми плануємо активно залучати дітей до участі у футбольних турнірах та підвищувати їх професійний рівень. Впевнений, що змінюючи систему підготовки професійних гравців, ми зможемо виховати не одну зірку футболу».

Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare