Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507896
Прогноз погоди
Міський голова нагороджена Золотою медаллю
18 серпня 2009 року 17:21
Міський голова нагороджена Золотою медаллю

18 серпня 2009 року міський голова Віра Шелудченко отримала з рук Голови загальної ради Ванадзорського інституту управління «Санаін» (Вірменія) Артуша Зурабяна Золоту медаль.
Як зазначив поважний гість з Вірменії, атестаційна комісія за пропозицією наукової ради Ванадзорського науково-дослідного інституту «Санаін» вирішила визнати міського голову м. Житомира кращою в галузі економічного менеджменту і політики й нагородити її Золотою медаллю. Заслуга мера міста в налагодженні атмосфери взаєморозуміння між представниками різних національностей та в доброму й чуйному відношенні до вірменської громади Житомира.
Перед процедурою нагородження А. Зурабян у своєму виступі докладно розповів про партнерські та дружні відносини, що історично склалися між вірменами та українцями.
За його словами, де б не жили наші співвітчизники, вони завжди прагнули до налагодження такої атмосфери взаєморозуміння, за якої вони б стали складовою й невід’ємною частиною суспільства. Прояви цього добре видно на прикладі вірменської общини міста Житомира.
Промовець подякував керівництво і всіх жителів міста за виявлене до вірмен добре та тепле відношення. А.Зурабян також подякував житомирським вірменам за те, що вони своєю ратною працею служать подальшому процвітанню України й висловив сподівання на подальший розвиток україно-вірменської дружби.

Прес-служба міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare