Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546199
Прогноз погоди
В Житомирі відзначили кращих підприємців
30 серпня 2013 року 13:06

30 серпня 2013 року в прес-центрі Житомирської міської ради пройшла святкова зустріч з нагоди Дня підприємця, який відзначається щорічно в першу неділю вересня з 1998 року.

Начальник департаменту економічного розвитку міської ради Василь Кучик привітав усіх присутніх з професійним святом та відзначив кращих підприємців міста почесними грамотами виконавчого комітету.

«Підприємницький рух міста Житомира має значні традиції та досягнення, він з кожним роком розширюється і є вагомою складовою економіки міста. Міська влада створює зручні умови для отримання громадянами та суб’єктами господарювання  якісних адміністративних послуг. Уже сьогодні підприємці можуть отримати ці послуги та дозвільні документи в одному приміщенні – центрі надання адміністративних послуг», – зазначив Василь Кучик.

На сьогодні Житомирі зареєстровано 25000 суб’єктів  малого та середнього бізнесу. Реалізація продукції та робіт з початку року склала близько 9, 5 млрд. грн., що становить понад ¾ загальнообласного обсягу. Продукція багатьох житомирських виробників користується попитом не лише в Україні, а й за її межами

Приватний підприємець Галина Полозун, яка за роки підприємницької діяльності створила 58 робочих місць, дякує за відзнаку та ділиться секретом успішного бізнесу: «Я впевнена, що для того, аби досягнути результату потрібно просто бути людиною. Дуже вдячна за вітання та відзнаку. Вітаю всіх підприємцем з професійним святом».

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare