Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5482
візитів всього: 401758
Прогноз погоди
Мер Житомира Володимир Дебой пересів на тролейбуc (ФОТО)
27 серпня 2013 року 21:57

Під час робочого об’їзду містом 27 серпня 20134 року Житомирський міський голова Володимир Дебой вирішив особисто переконатися, чи виплатили працівникам ТТУ 3,6 млн.грн. заробітної плати та як нині курсує громадський електротранспорт.

На одній із зупинок мер Житомира пересідає із «робочої» маршрутки у тролейбус №12. Заклопотана своєю роботою кондуктор механічно розраховує пасажирів. Побачивши поруч мера, жінка розгублюється, проте справно виконує свою роботу. Вітаючись із міським головою кондуктор доповідає: ще на минулому тижні отримали заплату за 3 місяці, із дня на день чекають кошти за липень.

«Страйкувати не будемо. На щастя, майже повністю отримали заборгованість. Дай Боже, до кінця року отримуватимемо вчасно. Нам би ще рухомий склад оновити – і ТТУ отримало б новий стимул», – говорить кондуктор Валентина Зигмундівна.

Про це говорить і водій тролейбусу: «Хочеться щоб і в наступному місяці ми отримували гроші вчасно. Двоє дітей треба їх годувати і навчати. Працювати нормально, але хочеться щоб було більше тролейбусів на маршрутах, бо інтервал великий, якщо раніше це було 10 хвилин, то зараз 15-20».
Жінка розповідає, що крім оновлення рухомого складу, для належної роботи трамвайно-тролейбусного управління потрібно також вирішувати проблему із маршрутками, які буквально захаращують тролейбусні зупинки.

«З водіями маршруток, які і підрізають, і зупинки постійно займають, працюємо за принципом трьох «Д» – «Дай дорогу дурню». По іншому з ними ніяк», – розповідає у посмішкою водій електротранспорту.
Міський голова Володимир Дебой говорить, що міська влада надалі робитиме все, аби покращити ситуацію із кількістю та якістю рухомого складу: «Дякую водіям, які працюють на стареньких тролейбусах, але працюють майстерно. Я хочу, щоб Житомир мав нові тролейбуси, і ми будемо працювати над цим і в 2014 і в 2015 роках».

Мер Житомира наголосив, що місто поки що не готове брати кредит купівлю нових тролейбусів під муніципальні гарантії та банківські відсотки. Не можна знявши з ТТУ одне ярмо кредиту вішати інше. «Ми будемо звертатися до обласної ради, обласної адміністрації, можливо за рахунок перевиконання бюджету оновлювати 1-2 тролейбуси. Але це не вихід, нам потрібні серйозні кошти. Це може бути кошти державна підтримка. Думаю, ми знайдемо і запропонуємо житомирянам та депутатам найкращий вихід із цієї ситуації», – упевнений Володимир Дебой.

Нагадаємо, мер Житомира вже неодноразово звертався до нардепа від Житомира із закликами зробити хоч щось для свого міста та мешканців. Зокрема, це стосується і реалізації державної програми щодо забезпечення електротранспортом, розподілу та збільшення державної субвенції на ТТУ та переходу комунальних підприємств на спрощену систему оподаткування. Адже ці питання належать до компетенції Верховної Ради України. «Зробіть хоч щось для Житомир – і я Вам шанобливо подякую», – сказав під час сесії міської ради мер Житомира до народного депутата.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове