Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513671
Прогноз погоди
У Житомирі підприємець відмовляється припинити свою незаконну діяльність
27 серпня 2013 року 15:44

У Житомирі в центрі міста підприємець облаштував автостоянку і незаконно веде підприємницьку діяльність – міліція та інспекція з благоустрою безсилі.

Про це 27 серпня 2013 року під час виїзної наради розповіла заступник міського голови Наталія Леонченко.

«Будинок урочистих подій, що перебуває на балансі управління культури міської ради, є власністю громади міста. Територія за будівлею, де облаштована стоянка, використовувалась приватним підприємцем як автостоянка. Договір оренди землі закінчився, міська рада його не продовжила, але уже 2 роки підприємець не звільняє земельну ділянку і таким чином не дає провести благоустрій території», – розповідає Наталія Леонченко.

Сьогодні проведено реконструкцію будинку урочистих подій, зараз тривають роботи по благоустрою території. Територію, на якій знаходиться автостоянка, теж потрібно облаштувати, але підприємець відмовляється її звільняти. В липні за участю структурних підрозділів міської ради та представників правоохоронних органів була зроблена спроба зняти незаконну огорожу, але, на жаль, це відбулося всього на пів дня. Приватний підприємець в той же день вивів техніку і відновив огорожу.

Наталія Леонченко розповідає, що підприємець посилається на те, що у нього є акт на право власності на пропускний пункт на стоянку.

«Документально встановлено, що приватний підприємець оформив право власності на будівлю пропускного пункту на автостоянку і може претендувати на земелевідвід під своєю власністю. Але він незаконно продовжує використовувати цю велику територію під автостоянку незаконно», – додає Наталія Леонченко.

Цікаво й те, що в КП «Бюро технічної інвентаризації обласної ради» 28 грудня 2012 року, тоді, коли вже стікали терміни роботи БТІ по реєстрації прав власності,( з 1 січня 2013 року цим займаються інші структури) підприємцю реєструють право власності. Через це на сьогоднішній день міська рада втягнута в судовий процес з підприємцем.

Управління по зв’язках з громадськістьВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare