Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 49
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451174
Прогноз погоди
Житомир відзначив День Державного прапора України
23 серпня 2013 року 15:06

Сьогодні, 23 серпня 2013 року, пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Державного прапора України.

Спеціально до Дня Державного прапора України та Дня незалежності України у Житомирі оновлено Державні прапори.

До урочистого підняття Державного прапора України та покладання квітів до меморіальної дошки М.С. Грушевського, меморіального погруддя В.М. Чорноволу, пам’ятників І.Я. Франку та Т.Г.Шевченку долучилися голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський і заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

Олександр Бочковський, який відвідав захід у вишиванці, привітав житомирян зі святом: «Щиро вітаю житомирян із Днем Державного прапора України. Я пишаюся тим, що місто Житомир є першим обласним центром, над яким гордо замайорів синьо-жовтий прапор. Це символ нашої держави, під яким мільйони українців боролися за незалежність нашої країни. Дякуємо їм за те, що вже 22 роки ми живемо в незалежній Україні».

Сергій Рижук і Йосип Запаловський приєдналися до привітань.

Сергій Рижук: «Дивлячись на прапор, ми бачимо втілення незалежності України. Хочеться, щоб люди відчули, що цей день затьмарює всі їхні буденні справи».

Йосип Запаловський: «Україна береже свій символ. Хочу привітати всіх із Днем Державного прапора України».


 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden