Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507886
Прогноз погоди
Житомир відкриває нових дослідників космосу
17 серпня 2013 року 13:50

Сьогодні, 17 серпня 2013 року, в Житомирі вшанували пам'ять відомого вченого-астрофізика Леоніда Грищука.

У приміщенні Музею космонавтики ім. С.П.Корольова зібралися родичі, друзі, сусіди, однокласники Леоніда Грищука, для того, щоб поділитися спогадами про видатного вченого-астрофізика. Приєднався до заходу також заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

Леонід Грищук — це український, російський і британський астрофізик, який тривалий час жив, навчався і працював у м. Житомирі. Доктор фізико-математичних наук. Досліджував гравітаційні хвилі, їх фізичні властивості та астрофізичні прояви.

«Крім науки, він дуже любив футбол. Навіть коли сильно захворів, все одно продовжував грати. У моїй пам’яті залишилися тільки найприємніші і найсвітліші спогади про нього», — зазначила сестра Леоніда Грищука Валентина Петрівна.

Доньки цього астрофізика Олександра і Катерина, які приїхали із-за кордону, підтримали Валентину Леонідівну і висловили сподівання, що праці Леоніда Грищука надихнуть дітей і молодь також вивчати космос і займатися наукою.

За проектом відомого житомирського краєзнавця Георгія Мокрицького була виготовлена меморіальна дошка Леоніду Грищуку, яку, після погодження виконавчим комітетом, найближчим часом можуть розмістити на фасаді будівлі вечірньої школи по вулиці Івана Кочерги, 15 (будинок колишньої школи № 24, в якій навчався Л.П. Грищук). Про це заявив Олександр Бочковський.

«Наразі у Житомирі встановлено близько 70 меморіальних дощок. Мені приємно, що житомиряни відкриють для себе ще одну таку легендарну постать нашого міста, як Леонід Грищук. Маю надію, що нас і надалі буде єднати і надихати Житомир», — наголосив заступник міського голови.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare