Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516300
Прогноз погоди
Мер Житомира особисто перевіряв капітальний ремонт вулиць
9 серпня 2013 року 20:44

З понеділка цього тижня продовжилися роботи з капітального ремонту вулиць Житомира. Міський голова Володимир Дебой разом із заступником Володимиром Кропивницьким здійснили робочий об’їзд містом та особисто прослідкували хід виконання робіт.

Сьогодні, 9 серпня 2013 року, комунальні служби завершували ремонт на вулиці В. Бердичівська, яку раніше вже частково було відремонтовано, а також здійснювали ремонт асфальтного покриття на майдані Перемоги та вулиці Корольова.

«Ми проводимо капітальний ремонт вулиць міста. Сьогодні працювало три бригади. Для того, щоб оперативно закінчити роботи, було здійснено часткове перекриття (для руху тролейбусів) майдану Перемоги та вулиці В. Бердичівської. Ці роботи на якість виконання будуть перевіряти спеціалісти технагляду», — зазначив заступник начальника управління комунального господарства міської ради Віталій Шевчук.

За його словами, на ремонт майдану Перемоги, а саме площі 3 000 м2, було виділено близько 600 тис. грн., тобто 1 м2  коштує 200 гривень. Такий ремонт включає в себе вирівнювання бортів, підняття колодок, фрезерування покриття, заливання бітуму та укладку асфальту.

До кінця дня ремонт вул. В.Бердичівська та майдан Перемоги завершили. Ремонтні роботи на вул. Корольова тривають.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare