Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 546014
Прогноз погоди
У літньому таборі «Супутник» працював «Беркут»
9 серпня 2013 року 16:31

9 серпня 2013 року в літньому таборі «Супутник» відбулася зустріч дітей, що відпочивають в таборі, з бійцями спецпідрозділу «Беркут» та кінологами УМВС, які продемонстрували свої вміння.

Під час показових виступів беркутівці відпрацьовували навички ближнього бою, а кінологи продемонстрували, на що здатні їхні підопічні. Дітям також показали зброю та спорядження, що використовують бійці спецпідрозділу «Беркут».

«Сьогоднішній захід був проведений з метою попередження дитячих правопорушень та створення позитивного іміджу правоохоронних органів серед дітей. Дітям все сподобалось, у багатьох навіть з’явилося бажання в майбутньому стати працівниками правоохоронних органів», – розповідає тимчасово виконуючий обов’язки кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Бондарчук Сергій

Володимир Шуст, директор КП «Реклама», в підпорядкуванні якого знаходиться табір «Супутник», розповідає, що подібні заходи проводяться постійно: «Сьогоднішній захід не є винятком. До табору вже приїздили працівники ДАІ, які в формі гри розповідали дітям про безпеку дорожнього руху. Подібні візити дуже важливі, адже діти крім відпочинку отримують ще й інформацію, яка може знадобитися їм в майбутньому».

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare