Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507867
Прогноз погоди
У Житомирі пройде Міжнародний фестиваль «Я Вірю!» за участі естрадних зірок
9 серпня 2013 року 08:50

Перший Міжнародний пісенний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю!» пройде у Житомирі з 22 по 25 серпня 2013 року.

За словами начальника управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Любов Петренко, участь у заході візьмуть представники всіх областей України. Приєднатися до фестивалю виявили бажання також декілька закордонних міст.

«Це масштабний фестиваль соціального спрямування. Він покликаний надихати дітей з особливими потребами розвивати свої здібності, розкривати свої таланти», — наголосила Любов Петренко.

Фінансування заходу і забезпечення організаційної роботи взяв на себе благодійний фонд «Україна і Світ».

«Я вдячний органам виконавчої влади Житомирської міської ради за підтримку. Вірю — ми разом проведемо цей фестиваль», — зазначив голова благодійного фонду «Україна і Світ» Олександр Іськов.

Фестиваль проходитиме протягом трьох днів за участі відомих зірок української естради, зокрема, дуету «Анна-Марія», Павла Табакова, Василя Данилюка.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare