Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512356
Прогноз погоди
Працівники ветеринарної медицини святкують професійне свято
8 серпня 2013 року 17:18

8 серпня 2013 року заступник міського голови Олександр Бочковський привітав працівників управління державної ветеринарної та фітосанітарної служби України в м. Житомир та міської державної лікарні ветеринарної медицини з професійним святом.

«Від імені  Житомирської міської ради, виконавчого комітету, міського голови Володимира Дебоя хочу привітати вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. Ви робите вагомий внесок у забезпечення ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища. Ми глибоко цінуємо ваші здобутки у сфері ветеринарної медицини, адже вони спрямовані насамперед на  безпеку людей», - сказав Олександр Бочковський.

Найкращі працівники ветеринарної та фітосанітарної служби були нагороджені грамотами виконавчого комітету та подяками обласного управління державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, які заступник міського голови вручив разом з начальником управління ветеринарної медицини м. Житомира Василем Кравченком та начальником міської державної лікарні ветеринарної медицини в м.Житомир Олександром Терещуком.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare