Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512866
Прогноз погоди
Увага! Пожежонебезпечний період
8 серпня 2013 року 16:47

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології цього тижня очікується значне підвищення температури повітря. Як наслідок – підвищиться ризик виникнення пожеж на території міста.

У 2013 році на території м. Житомира вже виникло 146 пожеж, які завдали збитки на суму майже 1,6 млн. гривень. Під час пожеж загинуло та травмовано 6 осіб.

Висока температура повітря, сильні вітри сприяють швидкому поширенню полум’я великою територією. Залишене багаття під час відпочинку в лісі, яке через необачність не загасили, чи недопалок цигарки, порушення правил поведінки з вогнем у побуті можуть стати причиною виникнення значної пожежі.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає мешканців міста про необхідність дотримуватися елементарних протипожежних правил.

Зокрема, перебуваючи в лісі, паркових зонах або в інших місцях, не слід розводити багаття, кидати непогашені сірники, недопалки, залишати просочене горючими речовинами ганчір’я, заправляти пальним паливні баки. Крім того, у пожежонебезпечний період забороняється заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради наполегливо рекомендує мешканцям міста у зв’язку з високим рівнем пожежної небезпеки утримуватись від відвідування лісових масивів.

 

Запам'ятайте! Дотримуючись цих простих, доступних всім без винятку правил, ви збережете своє життя і здоров’я.

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населенняВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare