Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 512384
Прогноз погоди
Будівництво АТБ у Житомирі проектував екс-архітектор міста
7 серпня 2013 року 16:11

На публікацію Інтернет-видання із коментарем екс-архітектора міста Тараса Бориса щодо «безглуздості та примітивності» будівництва в Житомирі на розі вул. Театральна-Київська магазину «АТБ» нагадуємо: проект цієї будівлі розроблявся колишнім Головним архітектором,  директором ПП «Ідеал-Центр» Тарасом Борисом.

В управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища підтверджують документально: Тарас Борис презентував і захищав проект будівлі на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Це один із перших і головних кроків, необхідних для того, аби будівництво стало реальним.

В ескізному проекті Тарас Борис характеризує ділянку на розі вулиць Театральна-Київська: «Переважає забудова з будівлями громадського та комерційного призначення з інфраструктурою, що склалась історично з формуванням кварталу. Проектом передбачено всі необхідні заходи для функціонування об’єкту (АТБ – ред.). Фасади відповідають вимогам історичного середовища та сучасним».

Будівництво магазину з підвальною частиною, офісної частини як надбудови із 2-х поверхів, по 2 входи до офісної зони та магазину, облаштування пішохідних доріжок, автостоянки – всі ці заходи передбачено ескізним проектом, запропонованим Тарасом Борисом.

У проекті, представленому на засідання містобудівної ради (переважний склад ради – архітектори міста), що відбулася 20.12.12 р. одразу після звільнення Тараса Бориса з посади начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, зазначено, що приміщення та їх площі прийнято з дотриманням всіх нормативно-технологічних вимог.

На момент підготовки технічних характеристик, аналізу розташування та зовнішнього вигляду будівлі проект, розроблений приватним підприємством «Ідеал-Центр», не зазначався як «безглуздий і примітивний».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare