Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516296
Прогноз погоди
Відбулася зустріч Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з дітьми та молодими людьми,хворими на фенілкетонурію.
6 серпня 2009 року 16:31
Відбулася зустріч Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з дітьми та молодими людьми, хворими на фенілкетонурію.

У прес-центрі Житомирської міської ради відбулася зустріч Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з дітьми та молодими людьми до 20 років, хворими на фенілкетонурію, а також з членами їх сімей. Віра Тимофіївна вручила дітям пакети з продуктами, що є особливо корисними для них. Таке тяжке захворювання, як фенілкетонурія вимагає суворого дотримання специфічного життєво необхідного режиму харчування, на що потрібні значні матеріальні витрати.
Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, з якими повсякденно стикаються ці сім’ї, та означено шляхи їх вирішення. Зокрема порушувалося питання придбання медичних препаратів за пільговими цінами, організація випічки хліба за спеціальною рецептурою для хворих дітей, а також поставок продуктів з Республіки Польща та питання оздоровлення.

Зустріч відбулася за сприяння Житомирського міського центру соціальних служб для молоді та Житомирської обласної громадської організації «Український дім 21 столліття».


Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare