Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402473
Прогноз погоди
Іспанська компанія «Люкс-систем» реалізує проекти з енергоефективності у Житомирі
30 липня 2013 року 17:45

Чергова зустріч щодо співпраці Житомира з іспанською компанією «Люкс-систем» пройшла сьогодні, 30 липня 2013 року, у приміщенні Житомирської міської ради.

Іспанська делегація, генеральний директор іспанської компанії «Люкс-систем» Лоренцо Палмар Тоус, головний інженер іспанської компанії «Люкс-систем» Еміліо Пол і Директор української філії «Люкс-систем-Україна» Володимир Пікінер, зустрілися із заступником Житомирського міського голови Володимиром Кропивницьким для обговорення подальших практичних кроків у напрямку реалізації низки ефективних пілотних соціальних проектів з енергоефективності та енергозбереження у м. Житомирі і можливості підписання договорів про співпрацю із Житомирською міською радою.

«Житомир розвивається у сфері енергоефективності та енергозбереження. Ми хочемо втілити у життя пілотні проекти, що стосуються освітлення вулиць, а також галузі освіти і медицини міста. Сьогодні плануємо спільно із директором КП «Міськсвітло» оглянути одну зі шкіл Житомира», — зазначив Володимир Пікінер.

Володимир Кропивницький наголосив на готовності Житомира до співпраці з компанією «Люкс-систем»: «Нам приємно бачити, що компанія швидко переходить від слів до справи. Ця зустріч дозволить нам налагодити більш тісні стосунки один з одним з метою подальшої співпраці».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове