Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546222
Прогноз погоди
Відбулось засідання штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду
24 липня 2013 року 14:20

24 липня 2013 року відбулось засідання штабу з підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду, що пройшло під головуванням заступника міського голови Володимира Кропивницького.

Перший заступник начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Житомирській області Сергій Кондратюк повідомив, що більшість об’єктів житлово-комунального комплексу Житомира відзвітували про готовність до нового опалювального сезону.

 «Станом на 23 липня 2013 року до інспекції звернулись майже всі житлово-комунальні підприємства міського підпорядкування і заявили про повну чи часткову готовність до нового опалювального періоду.

В той же час відсутня інформація від управління охорони здоров’я, житлових кооперативів, ОСББ та підприємств відомчого підпорядкування: «Хімволокно», «Автозапчастина», ПАТ «Україна», ПП «Комфорттепло». Цей факт викликає занепокоєння у інспекції», - зазначив

Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин підтвердив готовність будинків, що знаходяться в підпорядкуванню ЖЕКів: «На сьогодгоднішній день підписано 315 актів готовності, 70 актів сьогодні ще планується підписати. Вже на наступну п’ятницю буде близько 600 актів без зауважень підписаних по ЖЕКах».

Управління по зв'язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare