Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403151
Прогноз погоди
Перший Міжнародний пісенний фестиваль дітей та молоді «Я Вірю» пройде у Житомирі
18 липня 2013 року 14:24

 

У Житомирі, 21-25 серпня 2013 року, відбудеться Перший Міжнародний пісенний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю». Його організаторами виступили Міжнародний Благодійний фонд «Україна і Світ», а також Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради.

У рамках підготовки до фестивалю сьогодні, 18 липня 2013 року, пройшло розширене засідання оргкомітету, до складу якого входять представники управлінь освіти, праці та соціального захисту населення, культури Житомирської міської ради, Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради і благодійних організацій міста Житомир.

«Ми проводимо вже п’яте засідання оргкомітету. Проаналізували хід виконання завдань, які ставили на попередніх засіданнях, обговорили питання організації, накопичення бюджету фестивалю. Підсумкова звітність з усіх питань відбудеться 1 серпня 2013 року під час чергового засідання оргкомітету», — зазначив голова оргкомітету Олександр Іськов.

За його словами, накопичення бюджету фестивалю наразі постає центральним питанням. У цілому бюджет фестивалю складає 205 тис. гривень. Він включає в себе також проведення соціального екологічного заходу — «Висадка дерев весна-осінь 2013 року». Розроблена система накопичення. Зокрема, впроваджена системна програма меценатів і спонсорів.

Олександр Іськов висловив сподівання, що необхідний бюджет буде сформовано і це дасть можливість провести фестиваль на високому рівні.

У свою чергу представники управлінь Житомирської міської ради наголосили на тому, що виконавчий комітет міської ради і надалі активно сприятиме в організації та проведенні Першого Міжнародного пісенного фестивалю дітей та молоді з особливими потребами «Я Вірю».

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове