Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546226
Прогноз погоди
Житомир матиме свій туристичний сайт
11 липня 2013 року 16:03

Туристичний сайт міста Житомир розробляє нині управління культури міської ради. Сьогодні, 11 липня 2013 року, депутати міської ради під час сесії проголосували за внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури міста Житомира «Наше місто – місто культури і традицій», зокрема, і в частині створення туристичного сайту.

В управлінні культури міської ради упевнені, сайт необхідний Житомиру для підвищення інформування населення про стан, перспективи культурного, туристичного, спортивного життя міста, про роботу управління культури в цьому напрямку, організацію та проведення заходів різного спрямування, висвітлення фото та відео звітів.

Сайт працюватиме на трьох мовах: українською, російською та англійською. Серед основних розділів – культура, туризм, спорт, афіша.

В розділі «Культура» кожен зможе знайти інформацію про концерти, вечірки, кіно, театр, виставки, спорт, конкурси, семінари та конференції.

Туристичні маршрути, екскурсії, пам’ятки Житомира та області, різного роду заклади (готелі, мотелі та ін..), туристичні фірми, СТО, сувеніри міста можна буде знайти в розділі «Туризм».

Розділ «Спорт» міститиме детальну інформацію про спортивні заходи: змагання, турніри, таблиці, рейтинги.

На сайті також можна буде ознайомитися з афішою заходів та переглянути фото й відео звіти яскравих подій міста.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare