Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402472
Прогноз погоди
2573 випускники Житомирського державного технологічного університету отримали дипломи
6 липня 2013 року 12:24

У Житомирському державному технологічному університеті сьогодні, 6 липня 2013 року, відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам.

Привітати випускників до університету завітав заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

«Мені дуже приємно бути на цьому святі. Випускники, ви є гордість нашого міста. Ваші попередники, які навчалися у Житомирському державному технологічному університеті, нині працюють фактично на всіх континентах землі. Хочу побажати, щоб кожен знайшов у цьому житті своє місце. Хтось залишиться працювати у Житомирі і буде підіймати нашу економіку, розвивати наше місто. Наснаги вам, здоров’я і успіхів!», — зазначив Олександр Бочковський.

Дипломи з відзнакою кращим студентам-випускникам вручив ректор Житомирського державного технологічного університету Петро Мельничук: «Весь університет святкує цей визначний день. Хочу побажати випускникам світлого гарного майбутнього, успіхів у всьому і кар’єрних здобутків».

У цьому році дипломи отримали 2573 випускники. Із них — 1469 денної форми навчання. Зокрема, 803 бакалаври, 485 спеціалісти і 181 магістр.

«Я навчалася на факультеті економіки та менеджменту. Тепер я магістр економіки. Студентське життя — це особливі роки, які ніколи не забудуться. Я вдячна і своїм одногрупникам, які стали мені хорошими друзями, і викладачам, які в першу чергу бачили у кожному із нас людину. Коли у нас були якісь проблеми — вони розуміли, підтримували і наставляли», — розповіла випускниця Житомирського державного технологічного університету Ганна Хаярова.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове