Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5472
візитів всього: 402470
Прогноз погоди
Оздоровлення дітей – один з пріоритетних напрямків діяльності міської влади
5 липня 2013 року 17:56

Начальник управління освіти міської ради Валентина Весельська підсумувала діяльність пришкільних таборів, зазначивши, що у них відпочили 1484 дитини. У минулому році таких дітей було 1300. У травні-червні 2013 року з метою оздоровлення дітей було проведено відпочинкову зміну на базі 14 загальноосвітніх закладів і організовано 12 пришкільних денних центрів і 2 табори відпочинку при НВК. З 01.07.2013 року розпочато оздоровлення дітей, які мають статус постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Управління освіти одержало 150 путівок на загальну суму понад 500 тис. грн. Діти мають змогу відпочити у м. Очаків, Баранівка, Саки та у Сумській області. 59 талановитих та обдарованих дітей направлено на відпочинок до дитячого табору «Супутник».

Олександр Бочковський наголосив, що пріоритетним для міста є напрямок підтримки дітей, сім’ї та молоді. Тому необхідно вже сьогодні визначити кількість дітей, які потребують оздоровлення. І в залежності від цього з міського бюджету будуть виділятися кошти, а не навпаки.

Головний спеціаліст відділу санітарного нагляду Житомирського міськрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Житомирській області Валентина Вовк відзначила, що всі пришкільні табори були відкриті з погодженням управління, а також  два стаціонарних табори – «Супутник» та «Лісовий берег». У закладах створені безпечні умови, організовано харчування та медичне обслуговування дітей. Фахівець санітарно-епідеміологічної служби відзначила, що у місті Житомирі дотримані норми харчування, на яке виділялось 20 грн. на одну дитину на відміну від Житомирського району, де сума коштів на одну дитину складала – 14 грн.

Працівниками територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області під час обстеження усіх таборів у місті надано позитивні висновки обстеження, про що повідомив начальник державної інспекції нагляду за промисловою безпекою та охороною праці Олександр Мирончук. Не звертався з листами щодо проведення перевірки табір, розміщений у Центрі нетрадиційної медицини. Рішенням координаційної групи це порушення має бути усунено. Зауваження до цього закладу також виникли у міського відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, про що повідомив його начальник Денис Треєв.

Розглянуто також питання організації вуличних літніх таборів. Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно представила концепцію організації таких таборів з метою оздоровлення більшої кількості дітей. Планується 17 таборів для дітей підліткового віку у третю зміну на базі підліткових клубів. Презентація проекту відбудеться під час підведення підсумків оздоровлення у 2013 році.

 

Управління по звязках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове