Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402489
Прогноз погоди
На особистий прийом до Володимира Дебоя прийшли понад 20 житомирян
3 липня 2013 року 09:29

Недобросовісні забудовники продовжують обманювати житомирян. Вчора, 02 липня 2013 року, під час особистого прийому громадян до Житомирського міського голови Володимира Дебоя звернулися мешканці міста з проханням допомогти у вирішенні чергової афери із будівництвом житла.

Люди-інвестори свого майбутнього будинку сплатили забудовнику вартість квартир, однак уже більше десяти років отримати житло не можуть. Житомиряни розуміють, що така ситуація, як і з будинком по вул. Щорса, 155 –  особиста справа інвесторів та недобросовісних забудовників, проте все ж таки, за допомогою прийшли до мера Житомира.

Володимир Дебой одразу ж на особистому прийомі дав доручення відповідним виконавчим органам ради забезпечити житомирян юридично-правовою допомогою щодо конкретного випадку із будівництвом.

Більше 20 мешканців нашого міста також зверталися до міського голови і з питань землекористування, квартирної черги, приватизації кімнат, ремонту житлового фонду та спорів між сусідами. Кожне звернення перебуває на особистому контролі міського голови Володимира Дебоя.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове