тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,

візитів всього: 482522
Прогноз погоди
Житомирські дзюдоїсти стали призерами Всеукраїнських змагань
14 червня 2013 року 17:20

Житомирські дзюдоїсти взяли участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок Чорного моря». Змагання проходили з 6 по 9 червня 2013 року в м. Очакові серед юнаків віком від 13 до 14 років.

До складу житомирської команди ввійшли спортсмени ДЮСШ № 2 міської ради та ЖДЮСШ «Авангард». Вони продемонстрували хороший результат в особистому заліку. Зокрема, Георгій Каменчук (ДЮСШ № 2 міської ради) посів перше місце у ваговій категорії до 55 кілограмів. Представники тієї ж спортивної школи Антон Никулін (вагова категорія 46 кілограмів) і Салама Асаков (вагова категорія 30 кілограмів) посіли другі місця. Бронза змагань дісталася Сергію Корнейчуку (вагова категорія 50 кілограмів) та Артему Стельмашову (вагова категорія 42 кілограми).

Крім українських команд, участь у турнірі взяли також дзюдоїсти з Росії та Молдови. У командному заліку збірна команда м. Житомира посіла третє місце.