Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5557
візитів всього: 481387
Прогноз погоди
Житомирські комунальники працюють у посиленому режимі. ФОТО
25 травня 2013 року 15:51

З 23.00 год. 24 травня 2013 року житомирські комунальники розпочали технічні роботи на водогінних мережах міста. У зв’язку із запланованим ремонтом мереж, у Житомирі до 12 год. 26 травня 2013 року тимчасово відключено водопостачання. Мешканців поінформовано про здійснення необхідного запасу води.

Сьогодні, 25 травня, близько 70 працівників КП «Житомирводоканал» у посиленому режимі працюють на понад  десяти об’єктах по місту. До робіт залучено 26 одиниць техніки підприємства.

На Кам’яному узвозі, 10 проводиться ремонт магістрального водогону. Одночасно працюють бригади водоканалу на перехрестях вулиць Шелушкова-Шевченка, Гоголівська-Бородія, Вітрука-Селецька, Московська-Котовського, по вул. Черняхівського, Шевченка. Працівники замінюють запірну арматуру, якій вже десятки років.

«Роботи ведуться на всіх запланованих об’єктах. Станом на 14 годину вже виконано 30% робіт від запланованого обсягу. На час проведення ремонту всі служби КП "Житомирводоканал" працюватимуть  цілодобово», – розповідає про хід робіт начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Крім того, використовуючи момент призупинення водопостачання, активно проводять роботи працівники КП "Житомиртеплокомуненерго" та КВЖРЕПів, чого раніше без зупинки подачі води вони виконати не могли.

Працівники КП «Житомиртеплокомуненерго» на понад 20 об’єктах центральних теплових пунктів проводять роботи по заміні арматури. Робітники житлових підприємств також замінюють застарілу запірну арматуру на водогонах, здійснюють ремонти інженерних мереж.

Комунальники говорять, що працюватимуть посилено, аби виконати якомога більший обсяг робіт на місцях, де провести ремонти без відключення водопостачання не можливо.

Всього до виконання робіт на мережах міста вийшли більше сотні працівників комунальних і житлових підприємств. Робітники КП «Житомирводоканалу» працюватимуть цілодобово, аби вже завтра, 26 травня з 2013 року з 12-ї години житомиряни були забезпечені водопостачанням.

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare