Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5556
візитів всього: 481382
Прогноз погоди
У Житомирі – понад 2 тис. випускників 11 класів
24 травня 2013 року 16:23

 

Для понад 2 тис. житомирських випускників 11 класів сьогодні пролунали останні дзвінки. 30 із них – випускники єдиного у місті спортивного ліцею №2.

Привітати учнів цього навчального закладу завітав особисто Житомирський міський голова Володимир Дебой. Керівник міста наголосив: «Житомирський спортивний ліцей №2 – особливий заклад. Це школа справжніх спортсменів, які вже мають видатні досягнення на різних рівнях. Тому останній дзвінок, особливо для випускних класів, – це двері у велике майбутнє».

Спортивному ліцею – спортивні подарунки: заклад отримав від міського голови спортивний інвентар та цінний подарунок, необхідний у навчанні.

Керівник Житомира також вручив директору ліцею диплом Національної академії педагогічних наук та Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Ліцей, як і всі загальноосвітні заклади міста, має свої традиції святкової лінійки: від драйвових танців випускників, відпускання у небо голубів та кульок до обміну подарунками між першокласниками та випускниками.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare