Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5554
візитів всього: 481378
Прогноз погоди
Житомирські школярі з останнього дзвінка – на новий спортивний майданчик
24 травня 2013 року 14:41

Сьогодні, 24 травня 2013 року, в більшості житомирських шкіл – останні дзвінки. На урочисту лінійку до учнів ЗОШ №26 завітав Житомирський міський голова Володимир Дебой. Мер Житомира прийшов до учнів не просто зі словами привітань, а й цінними подарунками і спортивним інвентарем.

Та найбільш очікуваним подарунком для учнів і дітей мікрорайону стало облаштування спортивного майданчику зі штучним покриттям на базі ЗОШ №26, відкриття якого провели після урочистої лінійки.

«Упевнений: цей стадіон буде слугувати багато років. Поле якісне і може використовуватися в будь-яку пору року. Діти зможуть грати на новому майданчику ціле літо, адже в ЗОШ №26 діятиме пришкільний табір», – сказав міський голова Володимир Дебой.

Вже на осінь нового навчального року учні житомирської школи №26 отримають ще один «спортивний» подарунок – капітально відремонтований спортивний зал, кошти на який закладено у міському бюджеті цьогоріч.

Міський голова повідомив, що у найближчих планах – встановлення ігрових спортивних майданчиків у дворах. Адже це можливість для дітей будь-якого віку підтримувати здоровий спосіб життя.

Мер Житомира на ділі демонструє підтримку спорту, адже впевнений: спорт – це не тільки престижно, а й корисно.

Нагадаємо, перший спортивний майданчик на базі школи №30 у Житомирі з’явився у 2011 році. За два роки в місті побудовано 6 спортивних майданчиків, 5 із яких – зі штучним покриттям.

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare