Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5394
візитів всього: 355859
Прогноз погоди
Комісійне обстеження санітарного стану прибережно-захисної смуги водосховища «Відсічне»
17 липня 2009 року 13:51

 

16 липня 2009 року проведено комісійне обстеження санітарного стану прибережно-захисної смуги водосховища «Відсічне» КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира».

Як зазначила головний еколог міськводоканалу Ірина Башинська, 1-ша зона починається біля с. Тетерівка (гребля) і закінчується біля с. Дениші. Тут відповідно до чинного законодавства, не можна купатися, обслуговувати та мити автомобілі і техніку, випасати худобу тощо. За порушення водоохоронного режиму застосовуються штрафні санкції.

Комісія у складі представників міськводоканалу, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради, Державної екологічної інспекції, підрозділу муніципальної міліції, Державної автоінспекції провела роз’яснювальну роботу з відпочиваючими.

Такі рейди проводитимуться в подальшому постійно.

 

Прес-служба міської ради

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове