Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5558
візитів всього: 481392
Прогноз погоди
Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради застерігає!
8 травня 2013 року 17:34

 

З встановленням сухої теплої погоди збільшується ймовірність виникнення пожеж, особливо в лісах, парках, господарських угіддях та на території приватного сектору, які в разі виникнення завдають значних матеріальних збитків, шкоди навколишньому середовищу, створюють загрозу населенню.

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології на найближчі вихідні дні в місті очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Враховуючи прогноз звертаємося з вимогою до всіх громадян міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, виконання господарських робіт.

Ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками. В разі необхідності виконання робіт з відкритим полум’ям вживати заходів безпеки. Якщо помітили пожежу - зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про виявлений осередок загоряння і укажіть точне місце.

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare