Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582634
Прогноз погоди
Житомирський ансамбль спортивно-бального танцю «Ритм» відсвяткував своє 40-річчя. ФОТО
30 квітня 2013 року 09:55

 

29 квітня 2013 року, в Міжнародний день танців, в Житомирському обласному музично-драматичному театрі   імені Івана Кочерги відбулось урочисте святкування 40-річчя з дня заснування Житомирського ансамблю спортивно-бального танцю «Ритм».

Ансамбль «Ритм» функціонує на базі міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, є переможцем Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, за роки свого існування випустив понад півтори тисячі дітей.

Керівника колективу Тетяну Мельник та всіх, хто має до нього відношення, привітала заступник міського голови Наталія Леонченко:

«Насамперед, зі святом 40-річчя створення колективу, вітаю батьків, які прийшли підтримати своїх дітей. Міська рада і виконавчий комітет дякує художньому керівнику колективу Тетяні Мельник за те, що свята в Житомирі рідко обходяться без виступів цього колективу.

На сьогоднішній день в колективі 400 вихованців. Приємно, що дехто з випускників уже створили свої колективи в різних містах України та за її межами. З нагоди 40-річчя бажаю «Ритму» довгих років творчого життя, нових звершень та талановитих вихованців».

Від імені виконавчого комітету міської ради Наталія Леонченко відзначила колектив «Ритм» почесною  грамотою та цінним подарунком.

На святкування до Житомира також приїхала перший керівник ансамблю «Ритм» Євгенія Левант, яка зараз проживає в Ізраїлі. Там вона очолює художній колектив «Квіти Кармеля», учасники якого привітали «Ритм» та присутніх у залі житомирян запальними танцями.

«Ритм» цього дня вітали і колеги з танцювальної студії «АРС» (місто Тернопіль), яку очолює один з перших випускників «Ритму» Володимир Кордюкевич.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare