Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582638
Прогноз погоди
45 студентів стали випускниками Школи місцевого самоврядування
25 квітня 2013 року 11:44

 

45 випускників Школи місцевого самоврядування отримали сертифікати про успішне закінчення навчального курсу. Урочиста церемонія вручення сертифікатів відбулася вчора, 24 квітня 2013 року, в залі засідань Житомирської міської ради.

Студенти житомирських вузів, які проходили навчання у Школі місцевого самоврядування, не шкодують про витрачений час. Упевнені: кожен із них здобув цінний досвід, корисні знання та хороших друзів.

Випускник 9 сесії Школи Гординчук Андрій зараз проходить практику в одному з департаментів і на особистому досвіді переконався про цінність набутих знань та користь від курсу. Хлопець побажав студентам розвиватися особистісно та спрямовувати зусилля на розвиток своїх міста і країни.

Заступник міського голови Наталія Леонченко привітала випускників з успішним завершенням курсу навчання у Школі та вручила молоді сертифікати. «З ваших виступів очевидно, що ви, дійсно, здобули ті знання, навички та досвід, за якими прийшли до Школи. Бажаю вам і далі розвиватися, бути здоровими, успішними, самодостатніми. Вдосконалюйтеся та набувайте нові знання», – звернулася до слухачів освітнього курсу Наталія Леонченко.

Кожен із випускників, крім сертифікатів, також отримає посібник з основ місцевого самоврядування від автора програми «Школа місцевого самоврядування» Олега Данилейка. Здобуті ж у школі знання стануть у нагоді упродовж всього життя, адже безпосередньо стосуються співпраці влади і громади, – упевнена начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Олена Сарно.

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare