Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 53
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582630
Прогноз погоди
У Житомирі встановлюють нові дитячі майданчики
19 квітня 2013 року 14:23

Сьогодні, 19 квітня 2013 року, новий дитячий майданчик встановлено за адресою 1-й провулок Київський. Монтування майданчика відбулося в рамках загальноміського прибирання, запланованого Житомирською міською радою.

Мешканці багатоповерхівки допомагали працівникам комунального господарства прибирати сміття, пісок, а також – фарбувати новий майданчик.

«Ми з чоловіком приєдналися до цієї роботи, бо розуміємо, що тут будуть гратися наші діти. Приємно, що міський голова посприяв встановленню дитячого майданчика у нашому дворі. Сподіваємося, що він і надалі буде дбати про благоустрій міста і, зокрема, нашого будинку», – зазначила мешканка дев’ятиповерхівки Наталія Степанчук.

Натомість мер Житомира Володимир Дебой подякував працюючим за роботу: «Велике спасибі, що після такої складної зими ви прикладаєте зусилля для того, щоб місто стало чистим. Ми, у свою чергу, будемо робити все необхідне, щоб мамам із дітьми було комфортно гуляти у дворах подібних багатоповерхівок».

Ініціативна група мешканців цього житлового будинку планує у цьому році створити клумби поряд із будинком і висадити на них квіти.

Дитячий майданчик встановлено за депутатські кошти депутата міської ради, начальника управління житлового господарства Світлани Півоварової, яка також долучилася до фарбування майданчика

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare