Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 582643
Прогноз погоди
У Житомирі буде притулок для бездомних тварин
19 квітня 2013 року 14:16

 

18 квітня 2013 року під час 22 сесії Житомирської міської ради було ухвалено рішення виділити кошти для придбання приміщення для утримання бездомних тварин.

Про це повідомив сьогодні, 19 квітня, під час загальноміського прибирання Житомирський міський голова Володимир Дебой. «Різні громадські організації вже дали свої гарантії, що вони долучаться до обладнання приміщення у випадку, якщо воно буде на нашому балансі. Крім громадських організацій, до облаштуванняприєднаються і благодійні, а також захисники тварин і всі бажаючі люди. Такий своєрідний центр по роботі з бездомними тваринами буде ефективно працювати відповідно до законодавства України», – інформував мер Житомира.

Володимир Дебой зауважив, що проблему великої кількості бездомних тварин, що є на території Житомира, потрібно вирішувати, але гуманними методами, відповідно до ратифікованих Україною європейських хартій та угод.

До роботи у майбутньому притулку для бездомних тварин долучаться міжнародні організації та фахівці. Також у його рамках діятиме ветеринарна лікарня.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare