Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 57
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 582648
Прогноз погоди
Футбол у Житомирі буде: міська рада уклала договір з районною федерацією футболу
16 квітня 2013 року 17:08

 

Сьогодні, 16 квітня 2013 року, між управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту  Житомирської міської ради та громадською організацією «Житомирська районна федерація футболу» підписано договір про співпрацю.

Документ підписано відповідно до наказу № 65 від 16 квітня 2013 року «Про надання повноважень з розвитку футболу на території міста Житомира» під час брифінгу начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту  Олени Сарно та голови громадської організації «Житомирська районна федерація футболу» Руслана Павлюка.

Як підкреслила Олена Сарно, укладання такого договору стало можливим у зв’язку з тим, що ГО «Житомирська районна федерація футболу» внесла зміни до свого статуту, які були зареєстровані районним управлінням юстиції 29 березня 2013 року. Ці зміни стосуються повноважень громадської організації. Відтепер до них включається проведення футбольних змагань на території міста Житомира.

Сама федерація була створена у 2010 році і встигла провести три чемпіонати і кубки Житомирського району. У цьому році планує провести кубок чемпіонату міста серед аматорів Житомира.

«Підписання такого договору є організаційним початком проведення футбольного чемпіонату міста. Ми зможемо запросити всіх бажаючих до організації команд, скликання футболістів і підготовку необхідних документів до старту змагань», – розповів голова Житомирської районної федерації футболу Руслан Павлюк.

«Ми маємо йти на зустріч мешканцям нашого міста, які хочуть бачити футбол і всі інші види спорту на території Житомира, – зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно. – Провівши перемовини з громадською організацією, ми разом вирішили, що необхідно залучити спонсорські кошти для фінансування футболу як на міському , так і на районному рівнях».

Розпочати змагання федерація планує вже у травні. Організація очікує, що до того часу висохнуть футбольні поля від талого снігу і стануть придатними для гри. Зобов’язання щодо підготовки поля до гри беруть на себе футбольні команди.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare