Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 47
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582611
Прогноз погоди
Житомирські водії очистили від сміття територію кінцевої зупинки
13 квітня 2013 року 15:59

 

Сьогодні, 13 квітня 2013 року, всі водії міських маршрутів №4 та №10 долучилися до загальноміського прибирання. Житомирські водії прибрали найбільш засмічені місця по вулиці Щорса біля заправки.

Водії нарікають: смітять на території біля заправки і мешканці, і ті, хто користуються заправкою, однак вийшли прибирати засмічену територію саме водії кількох маршрутних таксі.

«Тут під час зими накидали бутилок, обгорток, іншого сміття. Нормальна людина викине сміття в урну, а цю територію за зиму перетворили у сміттєзвалище. Тому ми всі вийшли на прибирання», – говорить водій Віктор Іванович.

Перевізники згадують, що тут завжди була залитою значна частина вулиці. Своїми силами вони прочистили злив води, усунувши неправильний згин труби та відвели воду у каналу. Вже 10-й рік поспіль під час загальноміського прибирання вони очищують саме цю територію. З придорожніх територій вивезли два причепи сміття. Водій говорить, що за досвідом минулих років, чистота на прибраній території буде аж до зими.

 

 

Кілька днів тому територія виглядала так:

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare