Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582622
Прогноз погоди
Загальноміський весняний благоустрій триває: проходить ранкове прибирання прилеглих до ринку вулиць та тротуарів
8 квітня 2013 року 12:02

 

На виконання рішення міського штабу з організації та проведення загальноміського весняного благоустрою сьогодні зранку, 08 квітня 2013 року, з 5.30 ранку комунальні служби міста розпочали прибирання вулиць прилеглих до Хлібного та Житнього ринків. 

Перший заступник міського голови, керівник міського штабу з організації та проведення весняного благоустрою Галина Семенець повідомила: «У понеділок ринки не працюють, тому ми сьогодні проводимо прибирання. Зранку Державтоінспекція перекрила рух по вулицях Хлібна та Московська на відрізку від Київської до Бориса Тена. Протягом 4 годин силами комунальних служб та приватних підприємців, що працюють на ринках, вказані вулиці було прибрано».

Для проведення прибирання та вивезення сміття комунальники залучили 3 навантажувачі та 6 самоскидів. За 4 години роботи на міське сміттєзвалища було вивезено понад 60 м³ сміття.

Крім того, відділ торгівлі та громадського харчування департаменту власності та ринкового регулювання міської ради спільно з комунальним підприємством «Інспекція з благоустрою м. Житомира» попередньо повідомили підприємців ринків про прибирання з метою навести лад на вулицях та прилеглій до крамниць території, спільно очистити її від сміття та бруду.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare