Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 50
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 582646
Прогноз погоди
Житомир переймає досвід Франції у військовій сфері
4 квітня 2013 року 13:20

 

Сьогодні, 4 квітня 2013 року, в об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулась робоча зустріч керівництва комісаріату із французьким військовим радником при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України Жаном Луї Делетом.

Військовий радник Франції прибув у Житомир з метою обміну досвідом із українськими колегами у сфері реформування Збройних Сил України.

Це вже друга зустріч військових з цих питань. На першій зустрічі було обговорено теоретичні аспекти переходу на професійну основу армії України. Сьогодні ж військові покажуть практичну сторону роботи військомату та зміни, що його чекають.

 «Перехід на контрактну форму служби в армії – процес тривалий та затратний. Крок за кроком ми йдемо до професійної, сучасної та боєздатної армії, адже це опора та гарантія незалежності України», - переконаний заступник начальника Головного управління  особового складу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Ігор Миколаєнко.

Під час зустрічі із житомирськими колегами пан Луї Делет наголосив, що реформування армії у Франції відбулось у період з 1996 по 2002 роки, але й сьогодні у військовій сфері проходять процеси змін у структурі, чисельності, форматі армії.

«Франція має неабиякий досвід реформування війська, адже ми пройшли складний шлях переходу від призовної армії до професійної. І сьогодні ми готові поділитись цим досвідом, щоб наші колеги із України не повторили тих помилок, які були допущені у Франції», - наголосив французький військовий радник Жан Луї Делет.

Військовий комісар Житомирського ОМВК Олександр Рець наголосив, що сьогодні французький військовий ознайомиться із практичною роботою міського військкомату та змінами у структурі його роботи, внаслідок чергового етапу реформування армії.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare