Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 581735
Прогноз погоди
Вчимося самостійності
30 березня 2013 року 12:20

В рамках проекту «Вчимося самостійності» для спеціалістів, які працюють з вразливими категоріями молоді, який впроваджується Житомирською обласною Асоціацією фахівців соціальної сфери за підтримки  Фонду Східна Європа в місті Житомирі 28 березня 2013 року на базі Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді відбулося засідання Сімейного клубу для молодих сімей та сімей з дітьми, для дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, які є вихованцями прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Метою заходу було формування у дітей зазначеної категорії вмінь та навичок, життєвих компетенцій, необхідних для адаптації у самостійному житті, а також розуміння своїх прав та обов’язків.

Під час інтерактивного спілкування учасники тренінгу отримали знання, які зможуть використати у самостійному житті та допоможуть уникнути зневіри у власних силах і не розгубитися перед майбутнім.

 

Житомирський міський центр соціальних служб

для сім’ї , дітей та молоді міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare