Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 54
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 582653
Прогноз погоди
Діємо на упередження - освітяни до можливого підтоплення готові!
30 березня 2013 року 10:26

 

29 березня 2013 року в актовій залі гуманітарної гімназії ім. М.Очерета №23 відбулась нарада начальника управління освіти Валентини Весельської з керівниками шкіл та дитячих садків міста з питань упередження можливих підтоплень територій навчальних закладів.

Перед освітянами Валентина Весельська озвучила розпорядження міського голови про основні заходи боротьби зі стихією та повідомила про механізми роботи у випадку підтоплень:

«На найближчі дні синоптики передають різке потепління, що може призвести до підтоплень деяких територій навчальних закладів міста. З метою уникнення надзвичайних ситуацій та оперативного реагування у випадку підтоплень необхідно посилити чергування у вихідні дні та вночі у навчальних закладах».

Посадовець також наголосила, що у випадку виникнення підтоплень необхідно терміново повідомляти оперативний штаб, що координує всі відповідні служби під час можливої повені.

Зважаючи на те, що з понеділка буде відновлено навчально-виховний процес, керівництво шкіл та садків посилить роботу з упередження можливих підтоплень.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare