Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5619
візитів всього: 582646
Прогноз погоди
Відбулось засідання міжвідомчої комісії з питань попередження насильства в сім’ї
30 березня 2013 року 10:07

 

29 березня 2013 року в прес-центрі міської ради відбулось засідання міжвідомчої комісії з питань попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності. Головувала на засіданні начальник управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно.

До складу комісії входять представники виконавчих органів Житомирської міської ради, правоохоронних органів та громадських організацій. Комісія розглянула низку питань, що окреслюють стан справ у напрямку попередження насильства у сім’ях та пріоритети роботи на 2013 рік.

«На сьогоднішній день у світі напрацьовано чималий досвід у сфері попередження насильства у сім’ях та забезпечення реабілітації постраждалих жінок. Маючи можливість використовувати цей досвід наше головне завдання забезпечити належне виконання чинного законодавства України у цій сфері та посилити роботу у закладах освіти міста», - переконана начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно.

Рішенням комісії передбачено посилення роботи у сфері профілактики проявів насильства у сім’ях та протидії ксенофобії, расовій та національній нетерпимості, порушенню рівноправності громадян у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста. Також було затверджено Перспективний план роботи міжвідомчої комісії на 2013 рік, який передбачає проведення чотирьох засідань у кожному кварталі року.

Голова громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірина Бабенко, яка доповідала з питання основних міжнародних стандартів у сфері профілактики насильства у сім’ї, наголосила, що вирішення цих проблем потрібно забезпечувати на ранніх етапах їх виникнення.

«Жінка повинна мати можливість отримати кваліфіковану допомогу, і чим раніше це станеться, тим краще та легше проходитиме реабілітація», - переконана громадська активістка Ірина Бабенко.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare