Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548533
Прогноз погоди
Комунальники розчищають зливову каналізацію від снігу
27 березня 2013 року 16:47

 

З 25 березня 2012 року, відразу по закінченню снігопаду, працівники комунального підприємства по експлуатації штучних споруд розпочали роботи по забезпеченню пропуску талої води з вулиць міста.

Станом на 27 березня 2012 року вже розчищені від снігу всі зливоприймальні решітки на мостах та шляхопроводах міста та в місцях можливих підтоплень вулиць.

Проводяться роботи по розчищенню зливоприймальних колодязів на вулицях: Велика Бердичівська, Вітрука, Корольова, Черняхівського та інших. Щоденно на розчищені зливоприймальних колодязів працює дві мобільні оперативні бригади комунального підприємства експлуатації штучних споруд.

З метою недопущення підтоплень приватного житлового сектору мікрорайону «Крошня», вжиті заходи по регульованому пропуску талої води річки Крошенка. Забезпечено цілодобовий контроль стану рівня води р. Тетерів на гідроспоруді в районі «Голови Чацького».

У зв’язку із великою кількістю опадів можливе підтоплення приватних житлових будинків районів «Марьянівка», «Мальованка», «Крошня», де взагалі відсутня мережа дощової каналізації.

Поверхневе водовідведення у цих районах здійснюється водовідвідними канавами, які мешканці влаштовували самостійно. На сьогоднішній день більшість цих канав замулена і не прочищалась мешканцями на протязі останніх п’яти років.

З метою недопущення підтоплення цих приватних будинків рекомендуємо їх власниками спільно з сусідами організувати прочищення водовідвідних канав, які в більшості випадках проходять по приватним земельним ділянкам.

 

Управління по зв'язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare