Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 547275
Прогноз погоди
У Житомирі рух громадського транспорту повністю відновлено
25 березня 2013 року 10:49

 

З 6-ї години ранку 25 березня 2013 року у м. Житомирі відновлено рух трамваїв. Станом на ранок на лінію вже випущено 10 трамваїв, які покищо рухаються по вкороченому маршруту пл.Перемоги – Депо. Найближчим часом, – повідомляє начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний, – маршрут трамваїв буде продовжено до М’ясокомбінату. Нині у цьому напрямку ведуться активні роботи.

Тролейбуси Житомира працюють у звичному режимі.

Міський голова Володимир Дебой висловив подяку керівнику та курсантам військового інституту ім. С.П. Корольова за надану допомогу в розчищенні трамвайних колій і вулиць від снігу, а також усім комунальним службам, працівникам житлових підприємств із їх родинами, приватним структурам та житомирянам, які не залишилися байдужими і долучилися до очищення доріг, тротуарів, прибудинкових і прилеглих територій від снігу.

Саме завдяки злагодженій командній роботі у Житомирі не допущено виникнення надзвичайного стану, – упевнений міський голова Володимир Дебой.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare