Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 516301
Прогноз погоди
У Житомирі пройшла Міжнародна конференція «Мобільна робота з молоддю в Україні. Перспективи розвитку»
6 липня 2009 року 11:42
3 липня 2009 року за підтримки та участі Житомирського міського голови Шелудченко Віри Тимофіївни відбулася Міжнародна конференція «Мобільна робота з молоддю в Україні. Перспективи розвитку».


У Житомирі на базі Економіко-гуманітарного інституту ВНЗ Університет «Україна» завершився кваліфікаційний українсько-німецький проект «Мобільна робота з молоддю». Свій досвід соціальної роботи також презентував Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Німецькі колеги визнали високий рівень організації проекту, і тому місцем проведення Міжнародної конференції було обрано саме Житомир.
Мета конференції: Поширення інформації про нові форми роботи з дітьми та молоддю, що передбачає об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, професійних установ та громадськості. Обмін практичним досвідом із соціальної роботи з молоддю, молодими сім’ями та сім’ями з дітьми між Україною та Німеччиною.
У конференції взяли участь: засновник «Мобільної роботи з молоддю» у м. Штутгарті професор Вальтер Шпехт, практичний соціальний працівник пан Герхардт Фуксльохер та представники громадських організацій та вищих навчальних закладів Житомира, Львова, Тернополя, Києва, Донецька, Коломиї, м. Соснівки Львівської області.

Прес-служба Житомирської міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare