Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 581736
Прогноз погоди
Налагодження роботи громадського транспорту та відновлення руху трамваю – завдання вихідного дня
24 березня 2013 року 12:18

 

Близько ста курсантів, починаючи з майдану Перемоги, від самого ранку взялися прочищати трамвайні колії. Підполковник Лиманець Олександр Анатолійович, як відповідальний за доручену ділянку роботи повідомив, що «сьогодні курсанти демонструють відому істину - народ і армія єдині. У бойових діях армія пліч-о-пліч стоїть на захисті батьківщини, а у мирний час допомагає народові конкретними справами». Курсанти розчищають ділянки по вулицях Театральній, Котовського, Московській.

Сонячна і морозна погода додає курсантам настрою і енергії, допомагає виконати роботу якісно та швидко. Це зауважив  курсант інституту Валерій Руденський, додавши, що «обов’язок курсанта виконувати необхідну роботу, не зважаючи на вихідні».  За його словами, - робота звична, не втомлює, бо результату чекають усі мешканці міста.

Заступник керівника оперативного штабу для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності міста, заступник міського голови Микола Боровець, під час огляду виконання робіт з розчистки трамвайних колій зазначив: «З виникненням складної ситуації, пов’язаної із обледенінням трамвайних колій і неможливістю руху трамваю, міська влада звернулася до керівництва військового інституту за допомогою. Для того щоб відновити рух трамваю, доводиться вручну прочищати колії». Допомагає у цій роботі й комунальна техніка - грейдери, яка зменшує нашарування снігу і полегшує роботу людям». 

Начальник управління транспорту і зв'язку міської ради Костянтин Підпокровний координує роботу розчистки трамвайних колій і запевняє, що спільними зусиллями за допомогою залучення комунальної техніки, працівників комунального підприємства "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" та курсантів Житомирського військового інституту сьогодні вдасться відновити рух трамваїв, з тим, щоб житомиряни не відчули незручностей з початком нового робочого тижня.

Працівники ЖТТУ, починаючи від вулиці Вітрука у зустрічному русі прочищають трамвайні колії, використовуючи спецтехніку. Головний інженер управління Віктор Саламатін  повідомив, що рух тролейбусів відновлено повністю, проблем з їх випуском на лінію немає. Трамвайні колії повністю утрамбовані замерзлим снігом. Але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні планується відновити рух трамваїв по великому колу - депо - майдан Перемоги. Додатково виведено для роботи 15 працівників з вихідного дня". 

Можлиівсть руху по очищених коліям перевіряє трамвай, що просувається за робітниками.

 

.

Управління по звязках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare