Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 547231
Прогноз погоди
Проведено флюорографічне обстеження бездомних громадян
22 березня 2013 року 16:32

 

За ініціативи громадської організації «Милосердя» та сприяння управління праці та соціального захисту і управління охорони здоров’я міської ради 21 березня 2013 року проведено обстеження бездомних громадян міста з метою виявлення на ранній стадії захворюваності на туберкульоз у рамках заходів до Дня боротьби з туберкульозом.

Голова громадської організації «Милосердя» В.Паламарчук повідомив, що за допомогою волонтерів благодійної організації «Прорив-Перемога» через налагоджені зв’язки бездомних було повідомлено про проведення флюорографічного обстеження. Після зимового періоду такі обстеження є дуже важливими, оскільки дозволяють виявити хворих, розпочати лікування, убезпечити жителів міста від неприємних несподіванок після контакту з хворими у громадських місцях.

Обстеження пройшли 35 осіб, з них виявлено двоє хворих на відкриту форму туберкульозу та одного з діагнозом гостра пневмонія з туберкульозним рецидивом.

Проблемним і гострим на разі залишається питання створення Центру обліку для бездомних громадян і проведення комплексної роботи з ними. Адже бездомними є багато осіб працездатного віку, які не мають реєстрації. Сьогодні відповідні управління міської ради та громадськість узагальнюють пропозиції та обговорюють шляхи вирішення цього питання.

 

Управління по звязках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare