Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579665
Прогноз погоди
Міська влада обіцяє підтримку в створенні ОСББ
20 березня 2013 року 13:48

 

В Житомирі буде створено центр, що надаватиме підтримку бажаючим створити ОСББ. Про це 20 березня під час засідання міськвиконкому повідомила начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Півоварова.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження голови обласної адміністрації пропонується при управлінні житлового господарства  створити ресурсний центр, який буде надавати зацікавленим у створенні ОСББ інформаційно-консультаційні послуги та юридично-правову підтримку», – розповіла Світлана Півоварова.

Підтримує створення ОСББ і мер Житомира. «Ми повинні проводити роз’яснювальну роботу в частині створення ОСББ,  тому що це форма ефективного управління спільною власністю і вона не обов’язково передбачає скасування ЖЕКів, оскільки ЖЕК може бути організацією, яка надає послуги, а при створенні ОСББ жителі зможуть контролювати якість цих послуг», – зауважив Володимир Дебой. Керівник міста підкреслив, що це сьогодні є можливістю мешканців ефективно управляти своєю власністю.

Станом на сьогодні у Житомирі створено та діє 52 ОСББ.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare