Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5625
візитів всього: 581702
Прогноз погоди
ГАЗ – ЦЕ ЗРУЧНО, АЛЕ І НЕБЕЗПЕЧНО
20 березня 2013 року 10:49

 

Останнім часом почастішали випадки отруєння людей під час експлуатації газових приладів. Протягом минулої неділі на території міста внаслідок порушення правил експлуатації газового обладнання та бензинового генератора сталося 3 випадки отруєння чадним газом. Загалом отруїлося 6 осіб, в тому числі 3 дітей. Одна особа загинула, інших потерпілих в стані середньої важкості госпіталізовано до обласної дитячої лікарні та медичних закладів міста.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до населення міста з проханням та вимогою дотримуватись правил встановлення та експлуатації газових приладів.

Перед початком використання газових приладів необхідно завжди ретельно перевірити тягу у димоходах. Якщо її немає, слід звернутися в житлово-експлуатаційне підприємство чи до спеціалістів, які займаються обслуговуванням димоходів та вентиляційних каналів.

Виходячи з аналізу подій, які трапились в місті, основними порушеннями є:

- самовільне проведення газифікації приміщень, перенесення, заміна та ремонт газового обладнання;

- проведення без дозволу перепланування приміщень, де встановлені газові прилади;

- внесення змін у конструкцію газових приладів, змінення устрою та перекриття димових і вентиляційних систем (каналів), закривання, замуровування «кишень» і люків, що призначаються для очищення димоходів;

- вимикання автоматики безпеки і регулювання, користування газом при несправних газових приладах.

Шановні житомиряни!

Запам’ятайте! Порушення правил експлуатації газових приладів та обладнання є причиною вибухів, пожеж, отруєнь та загибелі людей. Бережіть себе та близьких!

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare