Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582601
Прогноз погоди
Містобудівна рада сформувала завдання для Генерального плану Житомира
2 березня 2013 року 13:50

 

28 лютого 2013 року відбулось спільне засідання містобудівної ради та постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування міської ради на якому було розглянуто низку питань стосовно формування завдання для внесення змін в Генеральний план міста Житомира.

Головуюча засідання, перший заступник міського голови Галина Семенець, наголосила, що на сьогодні виникла нагальна необхідність у визначенні нових завдань для Генерального плану, тому що завдання сформовані у 2008 році не вирішують основних проблем Житомира.

Серед них:

  • відсутність вільних земельних ділянок під будівництво;
  • вкраплення земель адміністративних сільських рад в межах міста;
  • зростання рівня автомобілізації та транспортного перевантаження міста, що формує потребу у будівництві мостів через річку Тетерів у сторону с. Зарічани та с. Станишівка;
  • перевантаження міського сміттєзвалища ТПВ;
  • зростання площі міського кладовища;
  • та інші.

«З метою врахування думки депутатського корпусу, у визначенні основних пріоритетів у розроблені Генерального плану сьогодні ми проводимо спільне засідання постійної депутатської комісії та містобудівної ради», - повідомила заступник міського голови Галина Семенець.

Депутати міської ради активно долучились до процесу обговорення завдань до Генплану. Обранці житомирян переконанні, що формування завдань для внесення змін до Генерального плану Житомира питання стратегічне, адже визначає пріоритети розвитку міста на найближчі 25 років.

«Межі міста потрібно розширювати, адже це питання стратегічне і не підлягає обговоренню, але ми повинні розуміти за рахунок чого ми плануємо це розширення», - переконаний депутат Володимир Михалець.

Члени містобудівної ради визначили низку завдань для розробки Генплану, які після обговорення були прийнятті:

Основні завдання для Генерального плану міста:

1. Включення до меж міста вкраплень 7 сільських рад.

2. Збільшення територій міста за рахунок земель Житомирської райдержадміністрації та навколишніх сільських рад.

3. Розширення території міста на Північний-схід.

4. Розробником визначити можливість побудови сміттєпереробного заводу, або сортувальної лінії.

5. Передбачити транспортний зв’язок через річку Тетерів у напрямку сіл Зарічани та Станишівка.

«Ці завдання формуватимуть порядок денний життя міста Житомира на наступні 25 років, тому в процесі їх обговорення потрібно врахувати всі думки та нюанси», - наголосив ексархітектор Житомира Валерій Головатенко.

Як повідомлялось раніше розроблення Генерального плану триває ще з 2008 року, коли було ініційовано внесення змін до існуючої на той час містобудівної документації.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare