Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 582579
Прогноз погоди
У Житомирі відбувся Всеукраїнський форум жінок України
1 березня 2013 року 17:38

 

Сьогодні, 1 березня 2013 року, в облмуздрамтеатрі відбувся Всеукраїнський форум жінок України. На відкриття форуму завітали  радник Президента України – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман, радник Прем’єр-міністра України Валентина Довженко, керівництво області та голова обласної ради жінок Тамара Олійник.

На форум жінок України прибули делегації із 14 областей України та автономної республіки Крим.

«Сьогодні жінка повинна бути сильною та мужньою тому створення Всеукраїнського об’єднання «Сестри Марії» жінкам нашої країни здобути гарне майбутнє своїм дітям та нашій державі», - наголосила Ганна Герман.

Привітати учасників Форуму прийшов і міський голова Володимир Дебой, який побажав учасникам Форуму успішного здійсненя всіх планів і задумів, а також весни у серцях і у житті. 

Учасники форуму підтримали ініціативу Ганни Герман по створенню Всеукраїнського об’єднання «Сестри Марії».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare