Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537915
Прогноз погоди
Волонтери з Швеції організовували розважальні програми для житомирських дітей
26 червня 2009 року 14:14
В Житомирі відбулася акція „Волонтери дітям” за участю волонтерів із Швеції

26 червня 2009 року на базі оздоровчого табору „Супутник” та на базі санаторно-оздоровчого комплексу „Лісовий берег” відбулася соціально-профілактична акція „Волонтери дітям” за участю волонтерів із Швеції.
Організаторами заходу виступили: Житомирська міська рада Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Житомирська міська молодіжна громадська організація „Християнська спілка молоді ІМКА”
У рамках акції була проведена розважальна програма „У світі клоунади”. 6 професійних клоунів, фокусників та акробатів розважали та дітей, які перебувають на оздоровленні та літньому відпочинку. Після вистав усі бажаючі взяли участь у майстер-класах з акторського мистецтва. Присутні були в захопленні від акробатичних трюків, кмітливості фокусників та кумедності клоунів. Незабутні враження залишаться у дітей, які перебували на лікуванні у комплексі „Лісовий берег” та оздоровленні у таборі „Супутник” цього літа.
Загалом, до участі в акції залучено 250 дітей з багатодітних родин, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями, дітей з малозабезпечених і неповних сімей та дітей, які проходять реабілітацію після стаціонарного лікування туберкульозу.

Прес-служба Житомирської міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare